Sponsorzy

PARTNER GŁÓWNY


hspace=0

 

Grupa PGNiG jest jednym z największych, a zarazem najstarszych polskich przedsiębiorstw. PGNiG, to marka godna zaufania, firmująca wysokiej jakości produkty i usługi. Gaz, nazywany błękitną energią jest najbardziej ekologicznym paliwem, które dostarczamy do blisko 6,5 milionów odbiorców indywidualnych, a wśród naszych klientów korporacyjnych są największe polskie koncerny.
 
Silna pozycja rynkowa i finansowa PGNiG stanowią doskonałą podstawę do dalszego rozwoju firmy, zależy nam, by realizować go zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Te idee, zarówno w kontekście odpowiedzialności wobec naszych pracowników i klientów, jak i w aspekcie poszanowania środowiska naturalnego, są ważnym elementem naszej strategii. 
 
Działania proekologiczne towarzyszą aktywności PGNiG wszędzie, gdzie są obecne spółki Grupy PGNiG - w kraju i poza jego granicami. O znaczeniu, jakie tym kwestiom przypisują nasze spółki, najlepiej świadczy fakt ich dobrowolnego przystąpienia do programów samoograniczania szkodliwego wpływu na środowisko naturalne. Działania te wykraczają poza ramy obowiązujących regulacji prawnych. Odpowiedzialność społeczną realizujemy również poprzez wspieranie inicjatyw służących polskiej nauce i kulturze, a także ochronie zdrowia i popularyzacji aktywności sportowej w społeczeństwie.

Akcja "PGNiG Bezpieczne nad wodą" odwołuje się do wartości, które są nam szczególnie bliskie. Dobrze wpisuje się w nasze rozumienie komunikacji z otoczeniem. Połączenie pięknego sportu - żeglarstwa, łączącego pokolenia, którego uprawnianie może być źródłem radości i satysfakcji niezależnie od wieku uczestników, z kampanią propagującą idee szeroko rozumianej ekologii i troski o środowisko naturalne, to tematy ważne dla PGNiG. 

Ford jest jedną z najbardziej znanych marek samochodowych w Polsce i na świecie. Jako lider w branży motoryzacyjnej produkuje i z sukcesem sprzedaje samochody na sześciu kontynentach. Najnowsze modele Forda produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie i ekologii, ich stylistyka wpisuje się także w najnowsze światowe trendy wzornictwa przemysłowego.

Promując ideę ekologii i bezpieczeństwa firma Ford została partnerem akcji „PGNIG Bezpiecznie Nad Wodą”, w ramach której odbywają się regaty o Puchar Polski Delphia Cup. W pucharze wystartuje łódka Ford Kuga wraz z ekipą bardzo doświadczonych żeglarzy: sternika Andrzeja Czapskiego z KS Spójnia Warszawa (m.in. wieloletniego reprezentanta Polski w klasie Finn, Międzynarodowego Mistrza Polski w klasie Skippi 650), Macieja Kani, Czarka Charzewskiego i Grzegorza Czarneckiego.

Firma Ford przygotowała dla widzów ciekawe atrakcje m.in. prezentację najnowszych modeli Ford S-Max i Ford Kuga (dostępny z napędem na 4 koła), pokazy latawców, konkursy kitesurfingowe, stanowisko piłkarskie oraz konkurs modelarski.

Więcej informacji na temat samochodów firmy Ford można uzyskać na stronie: www.ford.pl

 

Delphia Yachts to jedna z największych stoczni w Polsce, posiadająca w swojej ofercie kilkadziesiąt typów motorówek i jachtów żaglowych. Odnosi sukcesy eksportując jachty Delphia do wszystkich krajów Europy, a także do USA, Kanady i Japonii.

W październiku 2008 roku stocznia zaprezentuje na wystawie w Genui swój najnowszy model Delphia 46, który będzie produkowany w wersji czarterowej i armatorskiej. W 2006 roku stocznia zaprezentowała nowy jacht Delphia 24 sport. To jeden z pierwszych jachtów, który dzięki swojej monotypowej konstrukcji gwarantuje wysoki poziom sportowy i równie szanse dla zawodników. Ciężar rywalizacji przeniesiony jest na talent i doświadczenie żeglarzy.

www.delphiayachts.pl

 

ogrody zimowe konferencje mazury sklep jubilerski kosmetyki naturalne fotograf Olsztyn budowa kurnika


Sponsorzy
Patroni medialni
Patronaty lokalne
Partnerzy
strony internetowe olsztyn