Sponsorzy

PARTNER GŁÓWNY


hspace=0

 

Grupa PGNiG jest jednym z największych, a zarazem najstarszych polskich przedsiębiorstw. PGNiG, to marka godna zaufania, firmująca wysokiej jakości produkty i usługi. Gaz, nazywany błękitną energią jest najbardziej ekologicznym paliwem, które dostarczamy do blisko 6,5 milionów odbiorców indywidualnych, a wśród naszych klientów korporacyjnych są największe polskie koncerny.
 
Silna pozycja rynkowa i finansowa PGNiG stanowią doskonałą podstawę do dalszego rozwoju firmy, zależy nam, by realizować go zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Te idee, zarówno w kontekście odpowiedzialności wobec naszych pracowników i klientów, jak i w aspekcie poszanowania środowiska naturalnego, są ważnym elementem naszej strategii. 
 
Działania proekologiczne towarzyszą aktywności PGNiG wszędzie, gdzie są obecne spółki Grupy PGNiG - w kraju i poza jego granicami. O znaczeniu, jakie tym kwestiom przypisują nasze spółki, najlepiej świadczy fakt ich dobrowolnego przystąpienia do programów samoograniczania szkodliwego wpływu na środowisko naturalne. Działania te wykraczają poza ramy obowiązujących regulacji prawnych. Odpowiedzialność społeczną realizujemy również poprzez wspieranie inicjatyw służących polskiej nauce i kulturze, a także ochronie zdrowia i popularyzacji aktywności sportowej w społeczeństwie.

Akcja "PGNiG Bezpieczne nad wodą" odwołuje się do wartości, które są nam szczególnie bliskie. Dobrze wpisuje się w nasze rozumienie komunikacji z otoczeniem. Połączenie pięknego sportu - żeglarstwa, łączącego pokolenia, którego uprawnianie może być źródłem radości i satysfakcji niezależnie od wieku uczestników, z kampanią propagującą idee szeroko rozumianej ekologii i troski o środowisko naturalne, to tematy ważne dla PGNiG. 

SPONSORZY

·

Jest polskim bankiem z 18-letnim doświadczeniem, dostarczającym swoim klientom konkurencyjnych produktów i zapewniającym wysoką jakość obsługi, wyspecjalizowanym we wspieraniu projektów i działań na rzecz ochrony środowiska. BOŚ S.A. jako firma odpowiedzialna społecznie od lat angażuje się w inicjatywy proekologiczne, będąc sponsorem, mecenasem przyrody, darczyńcą, a także inicjatorem wielu interesujących akcji propagujących ochronę środowiska. Zgodnie ze swoją ekologiczną misją i wizją, wspiera organizacje ekologiczne, wspomaga edukację i kulturę, oraz inwestuje pieniądze w programy chroniące ginące rośliny.

BOŚ S.A. świadczy swoje usługi za pośrednictwem 112 placówek i należy do 20-stki największych banków w Polsce. Od 3 lutego 1997 r. jego akcje są notowane na rynku podstawowym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Strategicznym akcjonariuszem Banku jest Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW): należy do niego większościowy pakiet 77,27% akcji spółki. Jednymi z najnowszych produktów BOŚ S.A. są: Lokata Na Dzień Dobry z odsetkami wypłacanymi od ręki, kredyty hipoteczne nawet z 5 letnią karencją w spłacie kapitału, 3-letnimi wakacjami od spłaty, finansowaniem do 100% wartości nieruchomości, oraz możliwością spłaty do 50 lat, a także nowatorskie Konto Wyjątkowe, oferujące oprocentowanie środków 8%, bezpłatne przelewy czy bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

·

Delphia Yachts to jedna z największych stoczni w Polsce, posiadająca w swojej ofercie kilkadziesiąt typów motorówek i jachtów żaglowych. Odnosi sukcesy eksportując jachty Delphia do wszystkich krajów Europy, a także do USA, Kanady i Japonii.

W październiku 2008 roku stocznia zaprezentuje na wystawie w Genui swój najnowszy model Delphia 46, który będzie produkowany w wersji czarterowej i armatorskiej. W 2006 roku stocznia zaprezentowała nowy jacht Delphia 24 sport. To jeden z pierwszych jachtów, który dzięki swojej monotypowej konstrukcji gwarantuje wysoki poziom sportowy i równie szanse dla zawodników. Ciężar rywalizacji przeniesiony jest na talent i doświadczenie żeglarzy.

·

Henri Lloyd to światowy leader w produkcji specjalistycznej odzieży żeglarskiej. Wyroby ze znakiem Henri Lloyd są przemyślane w każdym szczególe, testowane w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych.

Kolekcja żeglarska przeznaczona jest do uprawiania żeglarstwa w najbardziej wymagających warunkach pogodowych. Ubiory wykonane są z najlepszych materiałów (GORE - TEX, TP) o wysokich parametrach, najlepszej dostępnej technologii oraz systemów ubrań. Odzież jest ekstremalnie funkcjonalna - oddychająca, wodoodporna, nieprzepuszczająca wiatru - łatwo przystosowująca się do warunków zewnętrznych.

Ze względu na swoje walory,· Henri Lloyd został wybrany na partnera technologicznego BMW Oracle Racing, na 32 America's Cup w Walencji. Henri Lloyd to także producent specjalnej kolekcji pod nazwą DOCKSIDE. Kolekcja obejmuje pełną gamę odzieży wykonanej z bawełny, płótna i dzianiny, zaprojektowanej w naturalnej, nadmorskiej kolorystyce, doskonałej po ciężkich chwilach żeglowania, fantastycznej na spotkania z przyjaciółmi czy spacery. Henri Lloyd oferuje również dwusezonową odzież dla Pań i Panów z kolekcji fashion - modnych i uniwersalnych ubrań, słynących z jakości wykonania i funkcjonalności. Aktualnie· jest to największa kolekcja obejmująca sezony wiosna - lato i jesień - zima.

·

Ogrody zimowe
Sponsorzy
Patroni medialni
Partnerzy
strony internetowe olsztyn